Silobas ParçalarıSilobas Sektörü Ürünleri

Silobas tanklarının sürekli değişimş olan ana parçalarını yılların deneyimi ile üretmekteyiz

  • One
  • Two

Silobas boşaltımında kullanılan kelebek vanaları, sektörde en çok kullanılan vanalarımızdandır. 100% kendi ürünümüm olan vanalarımızın satış sonrası bakım ve onarımlarınıda kendi bünyemizde veya yetkili satıcılarımızda yapmaktayız.

Kendi üretimimiz olan kelebek vanaların lasiği ve piyasadaki diğer kelebek vanaların da yedek parça vana lastiklerini bünyemizde bulmanız mümkün. Silobas boşaltım vana lastikleri için bizi arayın.

Bütn silobas çeşitlerinin üst dolum kapak contaları, üretim yelpazemizde bulunmaktadır. Üst kapak contası ihtiyaçlarınız için bizi arayınız.

Sektörde boşaltım hortumlarına garanti veren tek firma olmak, üretim kalitemize olan güvenimizin bir ifadesidir. Beton hortumu ve silobas boşaltım hortumu ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

size nasıl yardım edebiliriz?

Size en yakın DM Kauçuk yetkili satıcısı ile yada merkez ofisimiz ile temasa geçin. Bize telefon, email yada iletişim sayfamızdaki form ile ulaşabilirsiniz.

Consulting WP really helped us achieve our financial goals. The slick presentation along with fantastic readability ensures that our financial standing is stable.

placeholder
Amanda Seyfried
Sales & Marketing, Alien Ltd.

ihtiyaçlarınız için bize ulaşın