hakkımızda

1983 yılında Karlas Kauçuk ve plastik A.Ş. olarak ticari faaliyetlerine başlayan kuruluşumuz; 1995 yılından itibaren yeniden yapılanma sürecine girmiş ve bu dönüşüm sonrasında bir isim değişikliği yaşayarak, söz konusu tarihten bu tarafa DM Kauçuk ve Metal Sanayi adı altında faaliyet yürütmektedir.

Gebze’ye bağlı Tatlıkuyu beldesindeki üretim alanımızda 2009 yılına kadar hizmet verdikten sonra 2009 yıl başından bu tarafa şu anki üretim alanımız olan Kadıyeri mevkii 1973 parsel tavşanlı Gebze / İzmit adresinde müşterilerimize ürettiğimiz ürünlerle hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Ana faaliyet alanı, kauçuk silikon, viton termo kauçuk plastik ve metal yan sanayi ekipmanları üretimi olarak özetlenebilir.

Kuruluşumuz, kauçuk alanında kalıplı ve enjeksiyon standart ürünlerin yanı sıra farklı endüstrilere özel yapım imalatlarda da uzmanlaşmıştır.

1995 senesinden beri DM markalı muhtelif ürünleri ile müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamayı başarmış olan firmamız, aşağıdaki ihtisas konularında yoğunlaşmış ve dünya çapındaki müşterilerinin taleplerine iyi ve doğru ürünle cevap vermektedir. Bunu yaparken tüm paydaşlarının katılımı ve memnuniyeti ön plandadır.

Bünyemizde bulunan karışım tesisi, 300’ü aşkın sentetik ve tabii kauçuk karışım reçetesi, yeni ve geniş yelpazedeki makina parkı, tecrübeli ve hedefe odaklanmış teknik kadrosu ile DM KAUÇUK sanayide üst düzey beklentilerini karşılayacak alt yapı mevcuttur.

Kauçuk Metal

Vana, vana lastikleri, vibrasyon önleyiciler, takozlar, merdaneler, membranlar ve kauçuk-metal süspansiyon elemanları.

Özel Formül

Özellikle EPDM, SBR, CR, silikon, poliüretan ve termo hammaddelerinden mamül parçalar.

Elektrik-Elektronik

Elektrik ve elektronik sistemleri kauçuk ve termo plastik parçaları.

Özel Tasarım

Özel tasarım conta, profil, fitil ve ihtiyaçlara özel kauçuk ve metal parçalar.

Hortum

Örgülü filtre hortumu, kumlama hortumu, silobas boşaltım hortumları ve sanayi hortumları.

Poliüretan

Poliüretan kaplama, merdane ve isteğe özel parçalar.

Kauçuk, silikon, termoplastik veya poliüretan parça yada kaplama ihtiyaçlarınız için bizimle temasa geçin.

Parça probleminizi kalite ile çözecek uzman bir ekip mi arıyorsunuz?